Witów Ski

Witów Ski to stacja narciarska położona kilka kilometrów od Zakopanego. W tygodniu stok nie jest zatłoczony i nie trzeba tam długo stać w kolejce do wyciągu. Niestety - w weekendy często się to zdarza. Najlepiej udać się na stok z samego rana - wtedy możemy pojeździć w komfortowych warunkach nawet przez 3-4 godziny, zanim na stoku zrobi się tłoczno.

Witów Ski to nie stacja typu alpejskiego, ale zupełnie przyzwoita, jak na warunki panujące w polskich Tatrach. Stok należy do tych raczej łagodnych. Kilometrowa czteroosobowa kolej krzesełkowa, 120 metrowy orczyk dla najmłodszych, 550 metrowy snowpark (nic dziwnego - działa tu szkoła snowboardowa Jagny Marczułajtis - mistrzyni Polski i Europy w snowboardzie), wypożyczalnia sprzętu, nocne oświetlenie, restauracja - to wszystko sprawia, że w Witowie można się nieźle bawić. Nawet, jeśli snowboard czy narty ma się pierwszy raz na nogach.

W Witowie pojeździmy od 9:00 do 21:00. W sezonie 2014/2015 (poza Świętami i Nowym Rokiem, kiedy ceny są wyższe) za karnet 6 godzinny zapłacimy 75 zł. Tygodniowy to koszt 400 zł.

stopień trudności – łatwy

Witów 205c

Płatność kartą kredytową: Tak

Odległość od Chałubińskiego Residence – 15,6km

Godziny otwarcia: 9:00 - 21:00

luksusowe apartamenty na wynajem w centrum Zakopanego